Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses

                                    

tren

Üretim Süreçleri

 

Tasarım ve Uygulama
Müşterilerimizin görsel ve işlevsel taleplerine en uygun çalışmayı gerçekleştirmeden önce Plotter (çizim makinesi) aracılığıyla yapılacak olan ürünün gerçeğe uygun bir maketiyle sunum yapılır.
Doğru ve estetik açıdan en verimli sonucu almak yapılan işin doğası gereği kaçınılmazdır.

Bu prensipler doğrultusunda PATROL AMBALAJ bünyesinde yer alan tasarım stüdyosu kreatif ve teknik açıdan tam profesyonel bir ekiple çalışmaktadır.

Ambalaj sektöründe uzmanlaşmış grafik tasarım departmanında; hazırlanacak ürünlerin fotoğraf çekiminden bıçak izi çizimine, tasarımdan makete kadar en uygun çalışmayı gerçekleştirmektedir.
Taslak sunum ile başlayan çalışmalar kromolin prova, montaj, film ve CTP işlemiyle günümüz teknolojisinin gelmiş olduğu son noktada çalışmaların maksimum kalitede meydana çıkması için hizmet vermektedir.

Üretim
13,000 m² kapalı alana konuşlanmış entegre üretim tesisiyle yıllık 20,000 ton (18,000,000 tabaka) tek ve çok katlı karton ambalaj üretimini yönetmektedir.
PATROL AMBALAJ teknoloji ve yenilikleri takip etme konusunda Türkiye’nin örnek kuruluşlarından birisidir.
Personel yapısını; sürekli eğitim ve seminerlerle toplam kalite anlayışını güçlendirecek şekilde dizayn etmektedir. Pazarlamadan satışa, satınalmadan üretime, depolamadan sevkiyata kadar bütün süreçleri titizlikle yönetip sektöre de artı değer katmaktayız.